Programowanie stron PHP + MySQL

Kogo zapraszamy:

Szkolenie PHP przeznaczone dla osób znających podstawy projektowania stron internetowych w języku HTML, chcących rozszerzyć swoją wiedzę o umiejętność programowania stron internetowych w języku PHP z uwzględnieniem baz danych MySQL.

Osoby znające podstawy języka HTML i CSS zapraszamy również na szkolenia z zakresu instalacji i administracji systemów CMS (Joomla, WordPress itp.).

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Szkolenie PHP realizowane jest w trybie zindywidualizowanym lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Ramowy/skrócony program szkolenia PHP:

- Budowa i miejsce języka PHP w stronach WWW
- Komentarze
- Zmienne i ich zasięg
- Operacje na zmiennych
- Elementy stałe
- Instrukcje Warunkowe
- Pętle
- Tablice
- Funkcje
- Klasy
- Operacje na plikach
- Sesje i formularze
- Budowa baz danych MySQL
- Tworzenie bazy i tabel
- Połączenie z bazą danych
- Dodawanie i przeglądanie rekordów
- Uprawnienia w bazach

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń zindywidualizowanych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu/poziomu szkolenia do potrzeb słuchacza/y po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.

Tagi: szkolenie PHP Szczecin, programowanie PHP, PHP+MySQL

Dodatkowe informacje