MS Office Professional (Publisher,Access,VBA)

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o dodatkowe narzędzia pakietu MS Office tj. Publisher, Access.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są indywidualnie lub w formie wykładów dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Zakres szkolenia obejmuje:

MS Access – budowa i ustawienia relacyjnych baz danych (tabele, formularze, kwerendy itp.)
MS Publisher – projektowanie i publikacja materiałów reklamowych
VBA - Wprowadzenie do programowania makr dla aplikacji MS Office

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoby znające w/w narzędzia zapraszamy również na szkolenie z zakresu projektowania aplikacji w języku VBA dla pakietu MS Office lub projektowania baz danych w programie MS Access.

Dla szkoleń indywidualnych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb słuchaczy.

Dodatkowe informacje