Projektowanie stron internetowych HTML + CSS

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób, chcących samodzielnie projektować i edytować/administrować strony internetowe zbudowane w oparciu o języki HTML i CSS zarówno na potrzeby własne jak i zawodowe. Dane szkolenie przeznaczona jest głównie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z projektowaniem stron i jest to pierwszy potrzebny do opanowania poziom wiedzy w celu ewentualnej dalszej edukacji.

Osoby znające już język HTML i CSS zapraszamy na kolejny etap szkolenia Programowanie stron w oparciu o PHP i MySQL lub na szkolenie z zakresu instalacji i administracji systemów CMS (Joomla, WordPress itp.).

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Ramowy/skrócony program szkolenia:

-Wprowadzenie do języków HTML i CSS
-Formatowanie tekstów
-Budowa Tabel
-Odnośniki
-Możliwości stosowania ramek
-Formularze
-Schematy blokowe
-Osadzenie multimediów i grafiki
-Osadzanie akruszy stylów CSS
-Własny projekt strony
-Zastosowanie warstw
-Serwery, programy FTP i domeny
-Wprowadzenie do pozycjonowania stron

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń zindywidualizowanych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu/poziomu szkolenia do potrzeb słuchacza/y po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.

Dodatkowe informacje