Nota prawna

1. Korzystanie ze strony www.zpci.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na poniższe warunki oraz warunków Polityki Cookies. W przypadku braku akceptacji należy opuścić niniejszą witrynę.
2. Wszystkie informacje/treści zawarte na niniejszej stronie (w całej domenie zpci.pl) nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny.
3. Zakazuje się powielania, kopiowania i wykorzystywania do jakichkolwiek celów w części lub całości treści znajdujących się w domenie zpci.pl bez zgody autora. Kopiowanie całości, lub jakiejkolwiek części danej witryny bez w/w zezwolenia oznaczać będzie naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83 sprost: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170.
4. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w danej witrynie/domenie zpci.pl są znakami/nazwami zastrzeżonymi ich właścicieli/producentów/autorów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
5. Prawa autorskie do zdjęć znajdujących się w domenie zpci.pl należą do ich twórców i jakiekolwiek ich kopiowanie lub powielanie oraz wykorzystywanie wymaga zgody od autorów danych fotografii.
6. Wszystkie podane na stronie/domenie www.zpci.pl ceny są cenami netto.