MS Office - poziom 1 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Kogo zapraszamy:

Szkolenie przeznaczone dla osób, planujących rozpocząć pracę przy użyciu pakietu biurowego MS Office.

Osoby znające podstawy w/w pakietu zapraszamy na szkolenie
MS Office – poziom 2.

Termin, organizacja i metodyka szkolenia:

Zajęcia realizowane są w trybie zindywidualizowanym lub dla grup zorganizowanych. Zgłoszenia przyjmowane są od osób prywatnych, pracowników firm i instytucji. Nie narzucamy terminów i mogą one zostać dopasowane do potrzeb słuchacza. Szkolenie w całości prowadzone w formie ćwiczeń na komputerze w celu zdobycia głównie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia:

Certyfikat wydany w dwóch językach polskim i angielskim. W ramach dodatkowej opcji istnieje możliwość wydania w/w dokumentu w dodatkowych (innych) językach.

Zakres szkolenia obejmuje:

Wprowadzenie do pakietu MS Office
Skróty klawiaturowe w pakiecie
MS Word – przygotowanie dokumentu, wstawianie obiektów, nagłówki, stopki , akapity itp.
MS Excel – edycja danych, formatowanie warunkowe, funkcje podstawowe i automatyczne, tworzenie i modyfikowanie wykresów itp.
MS PowerPoint –tworzenie prezentacji, projekty, animacje, narzędzia pokazu itp.
MS Outlook – środowisko programu, konfiguracja kont, kalendarze, kontakty, zadania itp. oraz wiele innych przydatnych narzędzi stosowanych w codziennej pracy.

W celu uzyskania szczegółowego programu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla szkoleń indywidualnych oraz grup zamkniętych istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb słuchaczy.

Dodatkowe informacje