Szkolenia dla firm i instytucji

Organizujemy szkolenia informatyczne w grupach zamkniętych przeznaczonych wyłącznie dla Państwa pracowników bez udziału osób trzecich. Szkolenia typu „custom trainings” dostosowane są do potrzeb słuchaczy i realizowane u klienta w firmie lub w wynajętych salach. Zapewniamy profesjonalną kadrę, i materiały. Realizujemy również szkolenia prowadzone w języku angielskim dla kadry obcojęzycznej.

Planując realizację wyjazdu integracyjnego dla swojej kadry może to być również idealny sposób, aby jednocześnie podnieść kompetencje uczestników integracji organizując w miejscu wyjazdu szkolenie z dziedziny IT. Nasz trener dojedzie w wyznaczone przez Państwa dowolne miejsce i przeprowadzi ciekawe szkolenie z zakresu narzędzi informatycznych tak, aby uczestnicy spędzili czas aktywnie i korzystnie dla firmy oraz swoich umiejętności.

Wszystkie firmy i instytucje zainteresowane organizacją szkolenia dla swojej kadry zapraszamy do kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w celu przesłania zindywidualizowanej oferty szkolenia typu „custom training” dostosowanego do Państwa potrzeb.